Ödemeler 2018Efsane Avrupa Turu
efsane890İlk Ödeme          : 200 € (Kesin Kayıt Ücreti)
İkinci Ödeme     : 250 € (15 Nisan 2018 tarihine kadar)
Üçüncü Ödeme : 250 € (15 Mayıs 2018 tarihine kadar)
Son Ödeme       : 190 € (2 Temmuz 2018 tarihine kadar)

120 € Schengen Vize Ücreti: 15 Haziran 2018 tarihinde alınacaktır.


Ekonomik Avrupa Turu
eco690İlk Ödeme      : 200 € (Kesin Kayıt Ücreti)
İkinci Ödeme : 250 € (15 Mayıs 2018 tarihine kadar)
Son Ödeme   : 240 € (15 Temmuz 2018 tarihine kadar)

120 € Schengen Vize Ücreti: 15 Temmuz 2018 tarihinde alınacaktır.

 

Gençler Geziyor Seyahatlerinde hiçbir ekstra tur, ekstra ücret bulunmamaktadır ve katılımcılara teklif dahi edilemez.

* Ödemeler Derneğimizin kurumsal hesabına havale / EFT ile ya da TÜRSAB Üyesi yetkili acentemize kredi kartı ile yapılacaktır. ( Anılan tarihlerden önce ön ödemelerin alınması ve 45 kişilik kontenjanların dolması halinde yeni başvurular kabul edilemeyecektir. Anlayışınız için teşekkür ederiz.)
** 15 Nisan 2018 tarihine kadar yapılan peşin ödemelerde her bir tur için 40 € indirim uygulanır.
*** Halkbank Paraf veya Bonus özellikli kartlara taksit yapılabilmektedir. Bu taksitten faydalananlar peşin ödeme indiriminden faydalanamazlar. Ancak “Arkadaşını Getir İndirimini Kap Kampanyası” her tür ödeme ile birlikte kullanılabilir.

Detaylar
Başvurunuzun olumlu sonuçlanıp sonuçlanmadığı Gençler Geziyor koordinatörleri tarafından en geç 7 günlük periyotlarda sizlere eposta ya da telefon bildirilecektir. Söz konusu bildirimin ardından sizlerden bu projede iştirakçi başına düşen katılım bedeli olan miktarı sözleşmede de belirtilen takvime göre yatırmanız istenecektir. Vize işlemlerinin ardından da ödemeler tamamlanacaktır. Vize başvurusu ile ilgili detaylara vize bilgileri bölümünden ulaşabilirsiniz. Ödemesini tamamlayanlar koltuk seçimi yapabilecektir. 

Ödemelerini tamamlamayan katılımcıların araç yolcu listesine kaydı yapılmayacağından katılımları mümkün olmayacaktır.

Yapacağınız katılım Bedeline lüks otobüslerle ulaşım (şehir giriş, ayakbastı ücretleri, şehirler ve ülkeler arası transferlere ilişkin tüm bedeller dahil),  katıldıkları programa göre belirtilen gecelerde  iki-üç kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklama, seyahat sağlık sigortası, seyahat çantası (seyir defteri, kalem, su termosu, seyahat tipi diş fırçası ve macunu ve  bakım seti)  ve yurt dışı çıkış harcı dahildir. Sizlere gönderilecek sözleşmelerde tüm detaylar yer almaktadır. (Ekonomik Avrupa Turunda her gün kahvaltı verilmektedir)