Hakkımızda

Gençler Geziyor oluşumu, maddi imkanları zorlamadan geleceğin gerçek mimarları ve sahipleri gençlerin yurtdışı tecrübesi kazanması, gezmesi ve Dünya’ya daha farklı bir pencereden bakabilmesi amacıyla kurulmuştur.  Sürekli ve birbirini takip eden faaliyetlere yer verilmeyen Gençler Geziyor oluşumunda kar amacı güdülmemekle birlikte gerçekleştirilen projeler Kesinlikle ticari bir faaliyet niteliği taşımamaktadır.  Dolayısıyla katılımcılar ile koordinatörler arasında herhangi bir seyehat acentası – müşteri ilişkisi bulunmamaktadır.

Gençlerin özgüven kazanması ve kendilerini geliştirebilmeleri amacıyla faaliyetler süresince rehberlik adı altında bir hizmet verilmemektedir. Koordinatörler tecrübelerini katılımcılarla paylaşır ve şehri  keşfetmeleri için onlara yardımcı olurlar.

Gençler Geziyor oluşumunun olmazsa olmazı güzel vakit geçirmek, katılımcıların birbirleri ile uyum içerisinde olması ve faaliyetler süresince ve sonrasında devam eden sağlam dostlukların kurulmasıdır. İnsanların birbirlerini tanımaları için birlikte yola çıkmaları, yemek yemeleri ve kalmaları gerekir derler. Gençler Geziyor ile sadece insanları değil kendinizi de tanıyacağınız bir yolculuğa çıkmışsınız demektir.

Gençler Geziyor Ekibi

Değerli Gezginler…
Bu işi yıllardır kaliteli bir şekilde gerçekleştiren ve öncü olan oluşumlardan biriyiz. Benzer oluşumlardan bizi farklı kılan ve bizi tercih etmenizi sağlayacak artılarımızı sizlerle paylaşmak istedik:
– Dünyada 100’ü aşkın ülke 200’den fazla şehri gezmiş koordinatörler eşliğinde benzersiz bir tecrübe yaşarsınız; deneyimsiz kişilerle yola çıkmazsınız… Devamlı koordinatörleri, iletişim bilgileri, irtibat yeri değişmez.
– Gençler Geziyor öncüdür: Her yıl birbirinin kopyası programlar yapmaz. Bir yıl Avrupa’nın bir ucu Barselona’da başka bir yıl Adriyatik’in incisi Dubrovnik’te…
– Yeni yollar, yeni insanlar, yeni mekânlar tanırsınız: Gitmeniz,görmeniz gereken yerleri asla atlamaz. Belçika’ya gidilmişse; Brugge’e uğrar; sizi masalsı yerlere davet eder ve bunun için gerekirse rotasını zorlar… Araya sıkıştırılmış,rastgele şehirler sandığınız ama gidince bayıldığınız Bratislava, Niş, Lübliana, Plzen gibi şehirler ve daha niceleri ile sizi buluşturur.
– Bizim en önemli referansımız; daha önceki turlarımıza katılan arkadaşlarımızdır: Katılımcılarımızın görüşlerini yansıtan bilgi, tanıtım amaçlı videolara ve görsellere sitemizden kolaylıkla ulaşılabilirsiniz. Ayrıca tura katılanlara özel gruplardaki yazışmaları da okuyabilirsiniz.
– Az konaklama yorar. Çok konaklama ise (her gün ya da iki haftada 10 gece gibi) tüm tatilinizin otelde uyuyarak veya yolda seyahat halinde geçmesi anlamına gelir. O nedenle müthiş bir optimizasyon ile sizlere çok iyi hesaplanmış, rahat rotalar sunar.
– Sizi hostellerde, pis kokulu yerlerde konaklatmaz: İki – üç kişilik odalarda,iyi seçilmiş 3-4* otellerde konaklatır. Katılımcılarımızın rahatlığı bizim için ön plandadır…
– Gençler Geziyor, komisyoncular aracılığı ile sizlere ulaşmaz. Bu sayede ne sırtınızdan birileri kazanç elde edebilir ne de size gereksiz maliyetler yüklenir.
– Size karşı ısrarcı olmaz. Yer olduğu müddetçe, hakkınızda da olumsuz herhangi bir izlenimimiz olmadığı taktirde; duyurulardan sonra başvuran 18 – 35 yaş arası her genç, turumuza katılabilir.
– Kolay ödeme koşulları ve kar amacı gütmeyen bir katılım ücreti belirler: Kısacası gençlik organizasyonudur, ticari kuruluş değildir. Ticari olmaması kalitesiz olacağı anlamına gelmez. Tam aksine tavsiye üzerine katılım olduğundan mutlaka kaliteli olmalıdır. Aksi halde yarınları göremez…
– Seyahatlerimizde ek bir masrafla karşılaşmazsınız: Araç ceza yedi, yeni şehir ekledik gibi…Ücretli ek turlar asla teklif edilmez.
– Öylesine iyi kurgulanmış bir seyahat planı vardır ki; kara yolculuğunun en az %70’ini gece yolda geçirirsiniz. Böylece günlerinizi o güzel şehirleri keşfederek geçirebilirsiniz.
– Yüksek modelli araçlarla ve deneyimli kaptanlarla yola çıkarız. Otobüsü, örneğin; Paris’te Eyfel’in altına park ederiz, aracınız orada tüm gün sizi bekler. Maliyetten kaçayım diye sizi uzaklarda indirmez. Şehrin tam göbeğinde, sizi şehirle buluşturur.
– Vize masrafı bellidir. Vize başvuru merkezi ile çalışan elçilikler için maliyet 85 €uro’dur. Üzerine acenteler hizmet bedeli alır. Size maliyeti en yüksek 120 €uro’dur. Üzerinizden bu vesile ile bir kuruş dahi kazanmaz; bu süreçte gönüllü olarak sizi yönlendirir ve rehberlik eder.
– Yıllardır aynı kaptanlarla aynı firmalarla ve aynı çözüm ortakları ile çalışır çünkü güven; Gençler Geziyor için çok şey ifade eder.
– Uçak biletli programlar için ucuz bilet ayarlamaya çalışır; acentelerin düzenlediği turların yarı fiyatına size teklifler sunar.
Sizi gezdirir çünkü inanır ki gençler gezmelidir. Hayatı koklamalı, yaşamları ve farklılıkları tatmalıdır

Sayfamızı Takip Edebilirsiniz