Sponsor Bölümü Ekim 2013

Düzenlediğimiz her gezimizde profesyonel fotoğrafçılarımız ve film ekibimiz bize eşlik etmektedir. Bununla beraber her türlü teknik ekipman ve donanıma sahibiz. Yanı, sponsor olmak isteyen firmalara;

Kısa tanıtım fılmı cekılebılır, brosurler dagıtılabılır, stand acılabılır, rıportajlar yapılabılır..

Bunun yanında biz “Gençler Geziyor” oluşumunun yöneticileri olarak bütün dünyada çok geniş kullanıma sahip global bır sıtenın Ankara koordınatorlugunu de yapmaktayız, Yurtdısındakı gezilerimiz ıle ılgılı gıdecegımız destınasyonların bazılarında yabancılarla da bulusma ve organızasyonlar olabilmekte, dolayısıyla yapılacak tanıtımlara ıstedıgınız sekılde yabancıları da dahıl edebılmekteyiz.

Sponsor firma, tanıtımın seklı ve yerıne nasıl karar verırse o sekılde yapabılırız, Ayrıca firmalarının thsırtlerını, şapkalarını katılımcılara gıydırmek suretıyle, gideceğimiz destinasyonların en önemli gezilecek/görülecek yerlerinin önünde fotograflar cektımek, reklamlar yapmak vb gıbı faalıyetler de gerceklestırebılırız..

Butun bunları sponsor olmayı kabul eden firmanın vereceği destek mıktarına gore detaylandırabiliriz.
Ayrıca otobus ıle yolculuk yapıyoruz, otobus uzerıne de sticker ya da one vision ile sponsor olacak markanın reklamı yapılabilir.

Gelelim sponsor bulmak isteyen siz katılımcılara sunulan cazip tekliflerimize..

Öncelikle sponsor bulmak zor gibi görünen bir iş olsa da, gereken çaba gösterildiği zaman çok kolay hale de gelebilmektedir. Bılındığı gibi firmaların çok büyük bir kısmı her yıl sponsorluk adı altında bütçelerinin bir kısmını reklam ve tanıtımlarına ayırmaktadır. Bazen bizlerin, eşimizin, dostumuzun tanıdıkları vasıtasıyla gider bazen de kendi çabalarımızla bulmaya çalışırız. Bu konuda seçimi siz değerli katılımcılarımıza bırakıyoruz. Sizlere talep etmeniz halinde hazırladığımız sponsorluk dosyasını sunmaktayız. Lütfen bizlerle iletişime geçerek sponsor dosyamızı talep ediniz, bu dosyayı indirip çıktısını aldıktan sonra uygun gördüğünüz firmalarla görüşmeye gidiniz. Bu görüşme sonrasında firma size sponsor olmayı kabul ediyorsa bizimle irtibata geçiniz. Bu noktadan sonra;

Eğer firmanın kendi reklamının yapılması dışında bir talebi olmaz ise;

Aşağıda belirtilen tablo ışığında size cazip bir teklif sunmaktayız.

Sponsor Destek Miktarı

Gezi Ücretinde İndirim

Asgari 1000 TL

%20

Asgari 2000 TL

%40

Asgari 3000 TL

%60

Asgari 4000 TL

%80

Asgari 5000 TL

Ücretsiz

5000 TL nin üzerindeki sponsor destek miktarları için;

Örneğin,
Asgari 6000 TL için: Kişiye ücretsiz + yanında getireceği bir arkadaşına %20
.
.
.

Asgari 10000 TL için 2 kişi ücretsiz vb.

şeklinde tablodaki gibi devam etmektedir.

Eğer firmanın kendi reklamının yapılması dışında bir talebi olur ise; (yukarıda belirttiğimiz sponsor firmalara sağlayabileceğimiz destekler olan kısa filmler, broşürlerinin dağıtılması, thsırt bastırılması ve katılımcılar ile çekilecek özel fotoğraflar vb. gibi.)

Bu durumda sponsor destek miktarından, yapılacak çalışmaların bütçesi çıkarılarak geriye kalan miktara göre yukarıdaki tablo uyarınca katılımcıya indirim sağlanacaktır. Bu konuda yapılacak çalışmanın bütçesinin minimum şekilde çıkartılmaya çalışılacağına dolayısıyla sızın de azami ölçüde fırsattan yararlanacağınıza şüpheniz olmasın.

Sponsor Dosyası talep etmek için; sponsor@genclergeziyor.com adresine e-mail atabilir ve ya iletişim bölümündeki cep telefonundan bizlere ulaşabilirsiniz, konuyla ilgili her türlü sorularınızı da yine aynı kanallarla yöneltebilirsiniz.

Bütün girişimci ruha sahip arkadaşlara başarılar dileriz..