Amerika Vize ve Tatil Paketi ✈️ – Gençler Geziyor

Amerika Vize ve Tatil Paketi ✈️

Home > Amerika Vize ve Tatil Paketi ✈️

Amerika Vize ve Tatil Paketi

1990 $

İstanbul Havalimanı’ndan New York JFK Havalimanı’na THY ile Gidiş Dönüş Uçakla Amerika Tatil Paketi

Ödeme Takvimi

 

İlk Ödeme : 1000 USD (15 Şubat 2024 tarihi itibariyle)
Kalan Ödeme : 990 USD (31 Mayıs 2024 tarihine kadar)

Vize ve Hizmet Bedeli: 250 USD (Başvuru ile Birlikte)

Ücrete Dahil Olanlar

 

Türk Hava Yolları ile İstanbul – New York – İstanbul Ekonomi Sınıfı Uçak Bileti
6 Gece New York Merkezinde İki Kişilik Odalarda Konaklama
New York JFK Havalimanı – Otel – New New York JFK Havalimanı Transferi Panoramik Şehir Turları
Otel Kahvaltıları

Ücrete Dahil Olmayanlar

 

En az 1 yıl geçerli pasaport
Vize Ücreti (250 USD)
Belirtilen Otel Kahvaltıları Dışında Yeme – İçme ve Kişisel Harcamalarınız
Müze vb. giriş ücretleri
Yurtdışı Çıkış Harcı (150 tl)
Toplu Taşıma kullanımlarınız
Seyahat Sağlık Sigortası (30 USD)
Bahşişler (Kişi Başı 20 USD)

İptal İade Koşulları

 

– Tur başlangıç tarihinden önceki 30 – 90 gün ve fazlası fesih (iptal) bildirimlerinde ve/veya katılımcı vize alamaz ise vize ücreti ile havayolu firması tarafından yapılan kesintiler düşülerek yatırılan tur ücreti iade edilir.

– Tur Hareket tarihinden 30 günden az bir süre kalmış ise fesih (iptal) taleplerinde üçüncü kişilere yapılmış ve iade alınamayan ödemeler ile harçlar nedeni ile 1000 USD’lik tur ücreti iade edilmez.

Hiçbir koşulda Hizmet Bedeli (100 USD) ve Vize Başvurusu Yapılmış ise Vize ücreti (250 USD) iade edilmez.

* Kredi Kartı ile ödeme yapılmış ise kart komisyon ücreti kesilerek tur bedeli iade edilir.
* Tur iade ödemelerinde, ödeme yapılan para birimi dikkate alınır. İadelerde banka havale/eft ücretleri iade edilenden kesilir.

Ek Turlar (Tercihe Bağlı)

 

Ekstra tur bulunmamaktadır.

Konaklamalar

 

6 Gece New York Merkezi 3-4* otellerde iki kişilik odalarda kahvaltı dahil olarak gerçekleştirilecektir. İki Çift Kişilik Yatak içeren odalarda 4 kişi (çocuklar veya yetişkinler dahil) konaklamak isteyen misafirlerimiz için ek indirim yapılmaktadır.

Aynı odada kalacak 3. ve 4. kişi için tur ücreti 1400 USD’dir.

Ek Koşullar

 

Raeda Tur; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, Hava Yoluyla Taşımacılığa İlişkin 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Raeda Tur sorumlu tutulamaz. Raeda Tur, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir. Tura katılım için Raeda Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Raeda Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir. Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğünlerin servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği yerlerde verilebilir. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar (varsa), içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Raeda Tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Vize İşlemleri

 

ABD Göçmen Olmayan Vize Başvuru Formu (DS-160) kişisel bilgileriniz, eğitim geçmişiniz, iş/meslek hayatınız, aile üyeleriniz, gelir durumunuz vb birçok verinizin çevrimiçi doldurulduğu bir form olup, eksiksiz ve doğru bir şekide doldurulması gerekmektedir. Başvuru formu tamamlanıp onay sayfası alındıktan sonra vize randevu sisteminden ücreti ödenerek randevu alınmaktadır.

Seyahatimiz için ABD Turistik (B1/B2) Vize Başvurusu işlemleri acentamız tarafından yapılmaktadır. Vize işlemleriniz tarafınıza gönderilecek başvuru bilgi formunda yer alan evrakların ve bilgilerin tarafımıza ulaştırılması ve belirtilen tutarın banka hesabımıza yatırılmasının ardından tamamlanmaktadır. Vize Ücreti + Hizmet Bedeli 250 USD’dir. Tutar tarafınıza fatura edilmektedir.

Vize randevusuna gidilmemesi, kaçırılması, iptal edilmesi, vize reddi, randevu tarihinin istenilen güne ve saate alınamaması dahil hiçbir koşulda vize ücreti ve hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Sadece Uçak Bileti ve Vize Talebi

 

Sadece Uçak Bileti ve Vize Talep eden yolcular için vize işlem ve hizmet bedeli ile uçak bileti fiyatı toplam 1350 USD’dir. Bilet satışı paket tur kapsamı dışında olup iptal durumunda iade koşulları havayolu tarafından yapılacak iade oranına göre değişiklik gösterecektir.

Turlarımız

Ayrancı Mahallesi Reşat Nuri Caddesi No: 15/C Çankaya / Ankara
adresinde faaliyet gösteren
TÜRSAB Üyesi Raeda Tur Seyahat Acentemiz
güvencesiyle gerçekleştirilmektedir.

Tur Programı

1 - 7 Eylül 2024

 

Uçuş Programı

01/09/2024 Pazar           İstanbul Havalimanı – New York JFK   07.05 – 10.45
07/09/2024 Cumartesi  New York JFK – İstanbul Havalimanı    00.20 – 17.15

1 Eylül 2024, Pazar

Uçuştan en az 2 saat önce İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma sonrası gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından 07.05’te Türk Havayolları ile New York’a hareket. Uçuş Süresi 10 saat 40 dk.

10.45’te New York JFK Havalimanına varış, pasaport kontrolü ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından otele hareket. Otelde Dinlenme

15.00 – 20.00 New York Kısa turu (Time Square, Byrant Park, New York Milli Kütüphanesi, 5. Cadde, Empire State Binası (Dileyenler için 86. Kat Gözlem Güvertesi Yetişkin 44 usd, çocuk 38 usd) Serbest Zaman

2 Eylül 2024, Pazartesi

Otelde Kahvaltı, ChinaTown, Brooklyn Köprüsü, Wall Street Boğa Heykeli, George Washington Heykeli, Amerikan Yerlileri Ulusal Müzesi (Ücretsiz), 11 Eylül Anıtı Serbest Zaman

3 Eylül 2024, Salı

Otelde Kahvaltı Sonrası tüm gün Central Park’ta Serbest Zaman (Giriş Ücretsiz dileyenler girişte bisiklet kiralayabilirler (15 USD). Apple 5.Cadde Mağazasını Ziyaret

4 Eylül 2024, Çarşamba

Serbest Program

 5 Eylül Temmuz 2024, Perşembe

Otelde Kahvaltı sonrası dileyen katılımcılar için The Mills at Jersey Gardens outlet alışveriş programı alternatif olarak Özgürlük Anıtı Ziyareti (25 USD)

6 Eylül 2024, Cuma

Otelde kahvaltı Sonrası check out. Valizlerin otelde muhafaza edilmesi ve şehirde serbest zaman. 20.30’da Otelden New York JFK Havalimanı’na transfer gümrük ve pasaport işlemlerinin tamamlanması

7 Eylül 2024, Cumartesi

00.20’de Türk Havayolları ile İstanbul’a hareket. Uçuş Süresi 9 saat 55 dk. 17.15’te İstanbul Havalimanı’na Varış

Konuşmayı Başlat
Yardım Edebilir Miyiz?
Merhaba, Nasıl yardımcı olabiliriz?