Benelüks Turu ✈️ – Gençler Geziyor

Benelüks Turu ✈️

Home > Benelüks Turu ✈️

Benelüks Turu ✈️

1090 €

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Gidiş Dönüş Uçakla Benelüks Turu

Ödeme Takvimi

 

İlk Ödeme : 190 €uro (İlk Taksit, Hizmet ve Biletleme Bedeli)
İkinci Ödeme : 300 €uro ( 15 Mayıs 2024 tarihine kadar)
Kalan Ödeme : 600 €uro (15 Temmuz 2024 tarihine kadar)

* Vize ücreti başvuru işlemi sırasında alınacaktır.

Ücrete Dahil Olanlar

 

İstanbul SG – Basel ve Brüksel – İstanbul SG Uçak Bileti
Tur süresince Konaklamalar (6 gece)
Yurtdışında Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferi
Panoramik Şehir Turları
Otel Kahvaltıları
Bagaj Hakkı
Şehir Vergileri ve Ayakbastı Ücretleri

Ücrete Dahil Olmayanlar

 

En az 1 yıl geçerli pasaport
Vize Ücreti
Otel Kahvaltıları Dışında Yeme – İçme ve Kişisel Harcamalarınız
Müze vb. giriş ücretleri
Yurtdışı Çıkış Harcı (150 tl)
Toplu taşıma kullanımlarınız
Seyahat Sağlık Sigortası (10 €)
Bahşişler (Kişi Başı 10 €)

İptal İade Koşulları

 

İade Alınamayan Ücretler
– Hizmet ve Biletleme Ücreti (90 €) iade edilmez.
– Tur Hareket tarihinden 30 günden az bir süre kalmış ise fesih (iptal) taleplerinde üçüncü kişilere yapılmış ve iade alınamayan ödemeler ile harçlar nedeni ile 490 €’luk tur ücreti iade edilmez.
– Vize Başvurusu Yapılmış ise Vize ücreti iade edilmez.

İade Alınabilen Ücretler
– Tur başlangıç tarihinden önceki 30 – 90 gün ve fazlası fesih (iptal) bildirimlerinde yatırılan tur ücreti iade edilir
Katılımcı vize alamaz ise ve/veya biletleme (uçak) yapılmış ise havayolu firması tarafından yapılan kesintiler düşülerek yatırılan tur ücreti iade edilir.

* Kredi Kartı ile ödeme yapılmış ise kart komisyon ücreti kesilerek tur bedeli iade edilir.
* Tur iade ödemelerinde, ödeme yapılan para birimi dikkate alınır. İadelerde banka havale/eft ücretleri iade edilenden kesilir.

Özetle tur tarihinden önceki son 30 güne kadar koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır. Ancak hiçbir suretle hizmet ve biletleme ücreti (90 €) ile vize işlemi başlatıldı ise vize ücreti ve havayolu firması tarafından yapılan kesintiler iade edilmez.

İndirimler

 

Erken Kayıt İndirimi: 15 Mayıs 2024 tarihinden önce kaydını gerçekleştiren katılımcılara 60 € erken kayıt indirimi uygulanır. Bu tura 1150 € yerine 1090 €’ya katılabilirsiniz.

Ek Turlar

 

Zorunlu hiç bir ekstra tur bulunmamaktadır.

Konaklamalar

 

Konaklamalar 3-4* otellerde iki kişilik odalarda kahvaltı dahil olarak gerçekleştirilecektir. Tek kişilik odada kalmak isteyenler için fiyat farkı 200-220 € arasında olacaktır.

Ek Koşullar

 

Raeda Tur; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, Hava Yoluyla Taşımacılığa İlişkin 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Raeda Tur sorumlu tutulamaz. Raeda Tur, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir. Tura katılım için Raeda Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Raeda Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir. Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğünlerin servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği yerlerde verilebilir. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar (varsa), içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Raeda Tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Turlarımız

Ayrancı Mahallesi Reşat Nuri Caddesi No: 15/C Çankaya / Ankara
adresinde faaliyet gösteren
TÜRSAB Üyesi Raeda Tur Seyahat Acentemiz
güvencesiyle gerçekleştirilmektedir.

Tur Programı

Uçuş Programı

24/08/2024 Cmts  İstanbul Sabiha Gökçen – Basel Mullhouse    10.10     12.20
30/08/2024 Cuma Brüksel CRL – İstanbul Sabiha Gökçen           13:15    17:35

24 - 30 Ağustos 2024

 

24 Ağustos 2024, Cumartesi

Uçuştan en az 2 saat önce İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma sonrası gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından 10.10’da Pegasus Havayolları ile Basel’e hareket

12.20’de Basel-Mulhouse-Freiburg Havalimanı’na varış pasaport kontrolü ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından Alsace turu (Muhteşem manzarası ile Alsace bölgesininn en güzel köylerinden Eguisheim, Alsace merkezi sayılan rengarenk evleri, çiçeklerle süslenmiş sokakları ve güzelliğiyle büyüleyen şehirlerden Colmar rotamızda)  Almanya’nın ve Avrupa’nın en huzurlu şehirlerinden Freiburg’da kısa bir turun ardından Strazburg’daki Otele transfer ve dinlenme

25 Ağustos 2024, Pazar

Otelde Kahvaltı sonrası Arnavut kaldırımlı sokakları, kanalları ve  iyi korunmuş yarı ahşap evleri ile bilinen Petite-France bölgesi, Notre Dam Katedrali ile Strazburg gezisi ardından Lüksemburg’a hareket. Denize kıyısı olmayan küçük bir devlet olan Lüksemburg Dükalığında kısa gezimizin ardından Paris’e hareket. Otele varış ve Konaklama

26 Ağustos 2024, Pazartesi

Otelde Kahvaltı sonrası Tüm Gün Paris Turu (Lüksemburg Bahçeleri, Pantheon, St Michael Çeçmesi, Shakespeare & Company Kitabevi, Notre Dame Kilisesi, Ressamlar Tepesi, Sacré-Cœur Bazilikası) geceleme Paris Otelimizde

27 Ağustos 2024, Salı

Otelde Kahvaltı sonrası yarım Gün Paris Turu (Zafer Takı, Şanzelize Caddesi, Tuileries Bahçesi, Concorde Meydanı) Sonrasında Louvre Müzesi veya Serbest Zaman Geceleme Paris’teki Otelimizde

 28 Ağustos 2024, Çarşamba

Otelde Kahvaltı sonrası  erkenden Brugge’ye hareket. Burg Meydanı, Çan Kulesi, Kutsal Kan Bazilikası, Gravensteen Kalesi ile Brugge ve Gent Orta Çağ Avrupa’sına bizleri sürükleyecek. Bira ve çikolataları ile de meşhur Belçika turumuzun ardından Hollanda’ya giriş ve otelde konaklama.

29 Ağustos 2024, Perşembe

Otelde kahvaltı sonrası tüm gün Amsterdam turu. Kanallar şehrinde gezilebilecek yerler arasında Dam Meydanı, Red Light bölgesi, Rembrandt Meydanı gezilecek yerler arasında. Dam Meydanının hemen yanı başındaki balmumu heykellerinin yer aldığı Madame Tussaud müzesi ile müzeler bölgesindeki Van Gogh Müzesi ve Rijksmuseum şehirdeki sanat eserlerinin yer aldığı önemli noktalar. Mutlaka yapılacaklar arasında Manneken Pis Amsterdam’da o muhteşem patatesleri yemek ve mağazalarda peynir tadımı yapmak yer alıyor. Turumuzun ardından Brüksele geçiş ve otelde konaklama

29 Ağustos 2024, Perşembe

Otelde kahvaltımızın ardından Brüksel – Charleroi Havalimanı’na transfer. 13.15’te İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. 17.35’te İstanbul’a varış.

Konuşmayı Başlat
Yardım Edebilir Miyiz?
Merhaba, Nasıl yardımcı olabiliriz?