Home 4 – Parallax – Gençler Geziyor

Book Your Amazing Tour

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution.

WHY CHOOSE US

Like what you see? Start now and check out to find what you need.
null

ADVENTURE

All our customers will be definitely allowed to build their own plans and enjoy amazing journeys all around the world.

FUN & SAFETY

All travelers also have right to choose the best service packages to protect from unexpected risks to make sure bring the greatest trips.

IMPECCABLE SERVICE

The advanced tour planner system will make it easy and convincing for the travelers to plan their journeys the way they like.

EXPLORE THE STUNNING BEACHES

All the world will be encapsulated in your hand just by one click, you can go to where you want to visit, enjoy what you dreamed. So, let’s take action and make your dreams come true now!.

TOP LOCATIONS TOUR

Your potential customers will be able to switch between recently view tours easily and quickly find tours they recently interest.
null
 • Barselona

  İspanya’nın Katalunya özerk bölgesinin başkentidir. Ayrıca Gaudi’nin başını çektiği modernizm akımıyla planlanmış bu Akdeniz kentinde deniz, kum güneş ve eğlence hayatı iç içe geçmişken, müzeleri ve mimari […]

  Read more
  Barselona
 • Prag

  UNESCO Dünya Kültür ve Doğa Mirası listesinde yer alan Prag tarihi kent merkezi, sizi Orta Çağ Avrupası’na götürecektir. Ülkenin en uzun nehri olan Vltava Nehri üzerinde bulunan kent, Bohemya’nın merkezinde yer almaktadır. Kaleler, Prag gettoları, kuleler, meydanlar, galeriler, müzeler, kiliseler ve abideler Prag’ın tarihini, doğasını ve kültürünü yansıtır.

  Prag Kalesi, St. George Bazilikası, 1357 ile 1402 yılları arasında kurulan Charles Köprüsü, Eski Kent merkezi, Eski Kent Konağı, Wenceslas Meydanı, gotik Tyn Katedrali ve Astronomik Saat gibi önemli yapıları, Eski yahudi mahallesini, Franz Kafka Müzesini ve Dans eden ev Prag’da ziyaret edeceğiniz yerler arasındadır.

  Read more
  Prag
 • Budapeşte

  Tuna Nehri’nin incisi Budapeşte; Buda, Pest ve Obuda’nın birleşmesiyle günümüzdeki haline kavuşmuştur. Tuna Nehri bent ve rıhtımları, Kale yerleşim alanı ve Adrassy caddesi UNESCO Dünya Mirası listesinde de yer almaktadır. Kale bölgesi; bulundurduğu 3 kilise, 6 müze, büyüleyici yapılar, caddeler ve meydanlar ile kentin en güzel bölgelerinden birisidir. Kaledeki Balıkçılar Burcu, Gellert Tepesi ile birlikte şehir manzarasını en güzel görebileceğiniz noktalardan birisidir. Vaci Caddesi, Tuna Nehri’nin ortasında yer alan Margaret Adası, Şehir Parkı içerisinde kalan Vajdahunyad kalesi ve Kahramanlar meydanı şehirde gezebileceğimiz yerler arasındadır.

  Read more
  Budapeşte
 • Roma

  Roma İmparatorluğu ve günümüzde de İtalya’nın başkenti olan ve açık hava müzesi olarak kabul edilen Roma’da Kolezyum, Pantheon, İspanyol Merdivenleri, Fontana di Trevi (Aşıklar Çeşmesi olarak bilinir), Sant’Angelo Kalesi ve Constantine Takı, Roma Forumu ve Katoliklerin ruhani lideri Papa’nın yaşadığı ve Roma sınırları içerisinde yer alan San Pietro (Aziz Petrus) meydanı ve Bazilikası Vatikan’daki duraklarınız arasında olacaktır.

  Read more
  Roma
 • Paris

  Seine Nehri üzerinde yer alan ve Dünya’nın başlıca 4 global şehrinden biri sayılan Paris’te Notre Dame Katedrali, Ressamlar Tepesi Montmartre‘de yer alan Sacre Coeur Bazilikası, Louvre Müzesi, Champs-Élysées (Şanzelize Caddesi), Eyfel Kulesi, Zafer Takı, Lüksemburg Bahçesi, Opera Binası, Concorde Meydanı ve Pantheon gezebileceğiniz yerler arasındadır.

  Read more
  Paris

LATEST NEWS

This is comments from our customers’ thoughts. So let’s see what did they thought about their adventures.
null
07 Eyl

Otobüslü Avrupa Turunun Maliyeti Nedir? Ne Yer Ne İçerim? Ne kadar harcarım?

Otobüsle Avrupa Turu yapalım yapmasına da bu turun bize oluru nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyiz 🙂 Hele bir de farklı [...]
Read more
20 Nis

Otobüsle Avrupa Turu Yapılır Mı?

Evet akıllardaki bu deli soru bir yanıt bulmalı!  Genel eğilim, bu konseptin Avrupa'da uzun süredir çok popüler ve yaygın olduğu [...]
Read more
02 Nis

Etiyopya Kabileler

Hamer Kabilesi: Omo Vadisinde birbirinden farklı özelliklere sahip 16 kabile bulunmaktadır. Hamer kabilesi (özellikle kadınları) çok ilgi çekicidir. Kadınların bakır [...]
Read more

GALLERY FROM MEMBERS

All about these pictures were collected from our amazing customer’s journeys.
null
Konuşmayı Başlat
Yardım Edebilir Miyiz?
Merhaba, Nasıl yardımcı olabiliriz?