Home 5 – Fixed Bottom – Gençler Geziyor

Book Your Amazing Tour

It is a long established fact that a reader will be distracted by the readable content of a page when looking at its layout. The point of using Lorem Ipsum is that it has a more-or-less normal distribution.

WHY CHOOSE US

Phasellus vehicula malesuada quam, a condimentum mauris dignissim vulputate
null

ADVENTURE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse placerat urna a vehicula bibendum, cras erat ipsum.

FUN & SAFETY

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse placerat urna a vehicula bibendum, cras erat ipsum.

IMPECCABLE SERVICE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse placerat urna a vehicula bibendum, cras erat ipsum.

EXPLORE THE STUNNING BEACHES

Curabitur vehicula, massa sit amet ultrices sollicitudin, lectus mi faucibus urna, a feugiat odio tellus congue
arcu. Pellentesque aliquet ipsum a tincidunt commodo.

TOP LOCATIONS TOUR

Quisque venenatis porta eleifend. Phasellus vehicula malesuada quam, a condimentum mauris dignissim vulputate
null
 • Barselona

  İspanya’nın Katalunya özerk bölgesinin başkentidir. Ayrıca Gaudi’nin başını çektiği modernizm akımıyla planlanmış bu Akdeniz kentinde deniz, kum güneş ve eğlence hayatı iç içe geçmişken, müzeleri ve mimari […]

  Read more
  Barselona
 • Prag

  UNESCO Dünya Kültür ve Doğa Mirası listesinde yer alan Prag tarihi kent merkezi, sizi Orta Çağ Avrupası’na götürecektir. Ülkenin en uzun nehri olan Vltava Nehri üzerinde bulunan kent, Bohemya’nın merkezinde yer almaktadır. Kaleler, Prag gettoları, kuleler, meydanlar, galeriler, müzeler, kiliseler ve abideler Prag’ın tarihini, doğasını ve kültürünü yansıtır.

  Prag Kalesi, St. George Bazilikası, 1357 ile 1402 yılları arasında kurulan Charles Köprüsü, Eski Kent merkezi, Eski Kent Konağı, Wenceslas Meydanı, gotik Tyn Katedrali ve Astronomik Saat gibi önemli yapıları, Eski yahudi mahallesini, Franz Kafka Müzesini ve Dans eden ev Prag’da ziyaret edeceğiniz yerler arasındadır.

  Read more
  Prag
 • Budapeşte

  Tuna Nehri’nin incisi Budapeşte; Buda, Pest ve Obuda’nın birleşmesiyle günümüzdeki haline kavuşmuştur. Tuna Nehri bent ve rıhtımları, Kale yerleşim alanı ve Adrassy caddesi UNESCO Dünya Mirası listesinde de yer almaktadır. Kale bölgesi; bulundurduğu 3 kilise, 6 müze, büyüleyici yapılar, caddeler ve meydanlar ile kentin en güzel bölgelerinden birisidir. Kaledeki Balıkçılar Burcu, Gellert Tepesi ile birlikte şehir manzarasını en güzel görebileceğiniz noktalardan birisidir. Vaci Caddesi, Tuna Nehri’nin ortasında yer alan Margaret Adası, Şehir Parkı içerisinde kalan Vajdahunyad kalesi ve Kahramanlar meydanı şehirde gezebileceğimiz yerler arasındadır.

  Read more
  Budapeşte
 • Roma

  Roma İmparatorluğu ve günümüzde de İtalya’nın başkenti olan ve açık hava müzesi olarak kabul edilen Roma’da Kolezyum, Pantheon, İspanyol Merdivenleri, Fontana di Trevi (Aşıklar Çeşmesi olarak bilinir), Sant’Angelo Kalesi ve Constantine Takı, Roma Forumu ve Katoliklerin ruhani lideri Papa’nın yaşadığı ve Roma sınırları içerisinde yer alan San Pietro (Aziz Petrus) meydanı ve Bazilikası Vatikan’daki duraklarınız arasında olacaktır.

  Read more
  Roma
 • Paris

  Seine Nehri üzerinde yer alan ve Dünya’nın başlıca 4 global şehrinden biri sayılan Paris’te Notre Dame Katedrali, Ressamlar Tepesi Montmartre‘de yer alan Sacre Coeur Bazilikası, Louvre Müzesi, Champs-Élysées (Şanzelize Caddesi), Eyfel Kulesi, Zafer Takı, Lüksemburg Bahçesi, Opera Binası, Concorde Meydanı ve Pantheon gezebileceğiniz yerler arasındadır.

  Read more
  Paris

LATEST NEWS

Class aptent taciti sociosqu ad litora torquent per conubia nostra, per inceptos himenaeos
null
07 Eyl

Otobüslü Avrupa Turunun Maliyeti Nedir? Ne Yer Ne İçerim? Ne kadar harcarım?

Otobüsle Avrupa Turu yapalım yapmasına da bu turun bize oluru nedir diye sorduğunuzu duyar gibiyiz 🙂 Hele bir de farklı [...]
Read more
20 Nis

Otobüsle Avrupa Turu Yapılır Mı?

Evet akıllardaki bu deli soru bir yanıt bulmalı!  Genel eğilim, bu konseptin Avrupa'da uzun süredir çok popüler ve yaygın olduğu [...]
Read more
02 Nis

Etiyopya Kabileler

Hamer Kabilesi: Omo Vadisinde birbirinden farklı özelliklere sahip 16 kabile bulunmaktadır. Hamer kabilesi (özellikle kadınları) çok ilgi çekicidir. Kadınların bakır [...]
Read more

GALLERY FROM MEMBERS

Phasellus vehicula malesuada quam, a condimentum mauris dignissim vulputate.
null
Konuşmayı Başlat
Yardım Edebilir Miyiz?
Merhaba, Nasıl yardımcı olabiliriz?