Porsche Safari 4in1 – Gençler Geziyor

Porsche Safari 4in1

Home > Porsche Safari 4in1

Porsche Safari 4in1

399 TL
  • Monster Truck: Toplanma noktasından (SAĞIRİN) etkinlik alanına gitmek için kullanılan Truck Safari, 20 dk gidiş, 20 dk dönüş toplamda 40 dk’dır.
  • Porsche Safari *: 4 kişilik ve 10 adet Porsche Cayenne araçlarımız ile misafirlerin kendi kullanabildiği 1.5 saatlik safari turudur. Misafirler Toros dağlarını gezerken bazı zirve noktalarda mola vererek Aspendos ve Deniz manzarası izleme imkanı bulurlar.
  • Rafting: 14 km lik özel rafting parkurunda 8 kişilik botlar ile ortalama 2,5 saati bulan macera dolu bir rafting turudur.
  • Zipline: 3 kişinin aynı anda 15m (6 katlı bina) yükseklikten 200 m uzunluğa sahip (Antalya’da tek) aktivite toplamda 30 dk’dır.

Ücrete Dahil Olanlar

 
  • Tur süresince belirtilen tüm aktiviteler
  • Sigorta
  • Aktiviteler için standart güvenlik ekipmanları
  • Öğle Yemeği İkramı ( İki Çeşit Izgara, Açık büfe salata, 4 çeşit meze, pilav, makarna ve meyve)

Ücrete Dahil Olmayanlar

 
  • Kişisel Harcamalar, içecekler, bandana, gözlük, gözlük ipi, ayakkabı terlik vb. market alışverişleri dâhil değildir.
  • * Porsche safari esnasında aracı kullanmak isteyen (20dk) (ehliyeti olmak kaydıyla) katılımcılardan ek 50.-TL sigorta bedeli alınır.

Ulaşım

 

Katılımcılar, dilerlerse turların başlangıç noktası olan Sağirin Mevkii Kocabey Caddesinde yer alan Monster Jet Toplanma ve hareket noktasına program başlangıcından en az yarım saat önce olmak kaydıyla kendi imkânları ile gelebilir. Ancak transfer talep eden katılımcılar kişi başı 50,0.-TL karşılığında hareket noktasına gidiş ve dönüş olacak şekilde transfer hizmetinden faydalanabilirler. Transferler, Kemer Bölgesi tüm oteller, Lara-Kundu Oteller, Belek Otelleri, Side Otelleri, Manavgat Otelleri, Alanya Otelleri’nden gerçekleştirilecektir. Antalya şehir Merkezinden katılacak misafirler için transfer hizmeti ancak yeterli kişi sayısı (en az 6 kişi) olduğunda sağlanır. Söz konusu şehir merkezi transferlerinde kayıt olunan günübirlik programdan 1 gün öncesinde kendilerine bildirilecek en yakın noktalardan (5m migros, terra city markAntalya vb.) transfer sağlanacaktır ya da şehir içinden gelecek misafirlerimiz kişi sınırlaması olmaksızın kendilerine en yakın çevre yolu üzerinden alınırlar.

Kayıt ve Bilgi Almak İçin Formu Doldurunuz

Diğer Programlarımız

Jet Bot 5in1

Jet Bot
Monster Truck
MonsterJeep
Rafting
Zipline

Super Buggy 5in1

Super Buggy
Jeep Safari
Monster Truck
Rafting
Zipline

Konuşmayı Başlat
Yardım Edebilir Miyiz?
Merhaba, Nasıl yardımcı olabiliriz?