Avrupa Turu 28 Ekim 8 Kasım 2021 – Gençler Geziyor

Avrupa Turu 28 Ekim 8 Kasım 2021

Home > Avrupa Turu 28 Ekim 8 Kasım 2021

8 Ülke 10 Şehir

30 Eylül'e kadar peşin ödemelerde 50 € indirim fırsatıyla
650 €

Paris, Amsterdam, Budapeşte, Prag, Münih, Salzburg, Hallstatt, Belgrad, Niş,  Sofya

Ödeme Takvimi

 

İlk Ödeme : 200 €uro (Kayıt Aşamasında)
Kalan Ödeme : 450 €uro (Hareket Günü Araçta)

* Vize ücreti başvuru işlemi sırasında alınacaktır.

Ücrete Dahil Olanlar

 

Tur süresince Konaklamalar (6 gece)
Lüks Otobüslerle Ulaşım
Panoramik Şehir Turları
Otel Kahvaltıları
Şehir Vergileri ve Ayakbastı Ücretleri
Seyahat Sağlık Sigortası

Ücrete Dahil Olmayanlar

 

1 yıl geçerli pasaport
Vize Ücreti (160 €)
Yeme – İçme ve Kişisel Harcamalarınız
Müze vb. giriş ücretleri
Yurtdışı Çıkış Harcı (50 tl)
Toplu taşıma kullanımlarınız

İndirimler

 

Peşin Ödeme İndirimi: 30 Eylül 2021 tarihine kadar tur bedelinin tamamını yatıranlara 50 € indirim uygulanır.

Arkadaş İndirimi: Seyahate eşi veya bir arkadaşı ile katılanlara 50 € indirim uygulanır.

  • Peşin ödeme ve Arkadaş indirimi birlikte kullanılamaz.

Ek Turlar (Tercihe Bağlı)

 

Budapeşte Tekne Turu (15 €)

* Ek turlara katılım zorunlu değildir, 20 kişi altında olan ek turlar düzenlenmeyecektir.

Konaklamalar

 

BELGRAD – PRAG – PARİS (2) – MÜNİH – SOFYA

Konaklamaların tamamı şehir merkezindeki 3* otellerde iki kişilik odalarda kahvaltı dahil olarak gerçekleştirilecektir. Görseller geçmiş yıllarda kullandığımız otellerin oda, ortak alan veya banyo ve diğer alanlarının gerçek görselleridir.

Turlarımız

Fidanlık Mahallesi Sağlık 1 Sokak 55/B Çankaya / Ankara
adresinde faaliyet gösteren
TÜRSAB Üyesi Raeda Tur Seyahat Acentesi
güvencesiyle gerçekleştirilmektedir.

Tur Programı

28 Ekim 2021 Hareket Günü

 

19:00 Ankara’dan hareket. +01:00’da İstanbul Yolcularının alınması ve Kapıkule Çıkış Kapısına Hareket. Program Tanıtımı ve Bilgilendirme

29 Ekim 2021 Belgrad'a Varış

 

Sabah saatlerinden itibaren Bulgaristan topraklarından geçerek, akşam saatlerinde Belgrad’a varış. Dileyenler ile Cumhuriyet Meydanı ve Skadarlija’da kısa tur. Belgrad’da otelimizde konaklama.

30 Ekim 2021 Belgrad

 

Belgrad’da kaldığımız otelde kahvaltı ve arkasından şehir turu. Belgrad Kalesi, Knez Mihailova Cad. Meydanlar, Tesla Müsesi, Skadarlija akşam saaatlerinde Budapeşte’ye hareket.

31 Ekim 2021 Budapeşte

 

Macaristan’ın Başkenti Budapeşte’ye varış. Sabahın erken saatlerinden akşama kadar Orta Avrupa’nın bu görkemli şehri Budapeşte’deyiz. Panoramik şehir turumuzda Kahramanlar Meydanı, Vajdahunyad Kalesi, Margaret Adası, Budin Kalesi Zincirli Köprü, Parlamento Binası ve Vaci caddesi var. Dileyenler Tuna Nehri’nde tekne turu yapabilir. Akşam saatlerinde Budapeşte’den ayrılıyoruz. Prag’a doğru hareket.

Yaklaşık 6 saatlik bir yolculuk sonrası gece Çekya’nın Başkenti Prag’a varış ve Prag’ta konaklama

1 Kasım 2021 Prag

 

Şehir merkezindeki otelimizde yaptığımız kahvaltımızdan sonra Old Town Meydanı, Astronomik Saat kulesi, Charles Köprüsü, dans eden bina, John Lennon Duvarı, emekleyen bebek heykelleri, tarihi binalarla süslü caddeler sokaklar gezilecek yerler arasında. Öğleden sonra serbest zaman. Prag Kalesi ve Vltava Nehri etrafında park ve bahçelerde zaman geçirme şansı. Akşam Saat 21:00 Prag’dan ayrılış. Amsterdam’a hareket.

2 Kasım 2021 Amsterdam

 

Sabah saatinde Hollanda’nın Başkenti Amsterdam’dayız. Müzeleriyle, kendine özgü mimarisiyle yapılmış evleriyle, cafeleri ve eğlence mekânları ile Amsterdam’a doymak mümkün olacak. Red Light Sokağı, Dam Meydanı, Amsterdam kanalları gezisi. (Dileyenler kendileri kanallarda tekne turu yapabilir, bisiklet kiralayıp sokaklarda gezebilirler) Akşam 17:00 sularında Amsterdam’dan ayrılma ve Paris’e hareket. Gece Paris’e varış ve otelimizde konaklama

3 Kasım 2021 Paris

 

Sabah kahvaltı sonrası rahat rahat Fransa’nın Başkenti ve dünyanın en turistik şehri Paris’i keşfediyoruz. Dünyanın en çok turist çeken şehrinde görülecek çok yer var. Ressamlar Tepesi (Montmartre), Sacre Coeur Bazilikası ilk olarak ziyeret edeceğimiz yerler arasında olacak. Burada kendi resminizi çizdirebilirsiniz, hediyelik eşya dükkânlarını gezebilirsiniz. Arkasından Seinne Nehri, Zafer Takı, Champ Elysse Bulvarı, Concorde Meydanı gezisi. Pantheon, La fayette çarşı ve Opera binası, Notre Dame Kilisesi, Louvre Müzesi, Lüksemburg Bahçeleri tek başınıza, grupla gezilecek yerler arasında. Dileyenler Koordinatörümüz eşliğinde metroyla Trocadero Meydanı ve Pakından Akşam Işıklandırılmış Eyfel Kulesi manzarasını izlemek için akşam dışarı çıkabilirler. Paris’teki otelimizde ikinci kez konaklama.

4 Kasım 2021 Paris

 

Sabah otelimizde kahvaltımızı yaptıktan sonra tüm gün serbest zaman. Serbest zamanda dileyenler Eyfel Kulesine çıkabilir, dileyenler Louvre Müzesi ve diğer müzeleri gezebilir, dileyenler ise şehri doyasıya deneyimleyebilir. Paris’in muhteşem parklarında zamanda geçirebilir.

Akşam 22:30’da Paris’ten ayrılma.

5 Kasım 2021 Münih

 

Sabah erken saatlerde Almanya’nın güzel kentilerinden Bavyera eyaletinin en büyük şehri ve başkenti Münih’e varış. BMW Welt ve Olympiapark gezisinden sonra Münih panaromic turu. Münih’in en güzel ve en ünlü yeri olan Marienplatz Meydanında zaman geçirebilir etrafındaki cafelerde oturabilirsiniz. Frauenkirche Katedrali yine görülebilecek yerler arasında. Dilerseniz Kuleye çıkıp şehri izleyebilirsiniz. St. Peter Kilisesi de aynı şekilde İçerisine girdiğinizde Alman sanatının yüzlerce yıl içerisindeki değişimine dair önemli ipuçları bulabileceğiniz bir yer.

Heybetli duruşu ile tarihi Belediye Binası ve Avrupa’nın en büyük parklarından İngiliz Bahçesi de rotamızda… Geceleme Münihte’ki otelimizde konaklama

6 Kasım 2021 Salzburg - Hallstatt

 

Sabah 08:00 itibariyle otelden ayrılma. İki saatlik yolculuk sonrası Avusturya’nın sakin ve huzurlu kenti Salzburg’a varış. Orta Avrupa’nın en güzel yerlerinden biri olan Salzburg mimarisi ve doğası ile sizleri büyüler. 4 saat boyunca Salzburg şehrimizin en güzel yerlerini keşfediyoruz. Saat 14:00’da Salzburg’tan ayrılma ve Avusturya’nın, Avrupa’nın ve hatta dünyanın en güzel köşelerinden biri olan Hallstatt’a doğru yola çıkıyoruz. 1,5 saatlik yol sonrası Hallstatt’a varış ve serbest zaman. Hallstatt sokaklarında kaybolup göle doğru tekrar yolunuzu bulabilirsiniz. Dünyanın en çok fotoğraflanan yerleri arsında yer alan bu güzel kasabadan ayrılmak istemeseniz de 20:30’a kadar küçük ama sevimli bu kasabayı doya doya keşfedebilirsiniz. 20:30 Sırbistan’ın Niş Şehrine hareket.

7 Kasım 2021 Niş - Sofya (Selanik)

 

09:00 Niş’e varış. Grupla birlikte Niş gezisinden sonra dileyenler kahvaltılarını Nishava nehri kenarında dileyenler ise şehir merkezinde yer alan cafelerde yapabilirler Sırbistan’ın en güzel şehirlerinden biri olarak kabul edilen Niş’te serbest zaman. 13:00’da Niş’ten ayrılma.

Saat: 15:00’da Bulgaristan’ın Başkenti Sofya’ya (vize sürecine bağlı olarak Selanik) varış ve otele yerleşme. Sofya şehir merkezinde grup gezisinden sonra serbest zaman. Alexandr Nevsky Katedrali, Banyabaşı Cami görülecek yerler arasında. Dileyenler Sofya gece hayatını keşfedebilir. konaklama.

8 Kasım 2021 Dönüş

 

Kaldığımız otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası şehirden ayrılma ve Türk Sınır kapısına doğru hareket. Kapı yoğunluğuna bağlı olarak öğleden sonra İstanbul’a varış. Gece saatlerinde de Ankara’ya varış ve turun sona ermesi.

Konuşmayı Başlat
Yardım Edebilir Miyiz?
Merhaba, Nasıl yardımcı olabiliriz?