Hakkımızda – Gençler Geziyor

Hakkımızda

Home > Hakkımızda

Gençler Geziyor'un Harikulade Serüveni

İnsanların birbirlerini tanımaları için birlikte yola çıkmaları, yemek yemeleri ve kalmaları gerekir derler. Gençler Geziyor ile sadece insanları değil kendinizi de tanıyacağınız bir yolculuğa çıkmışsınız demektir

Gençler Geziyor, maddi imkanları zorlamadan geleceğin gerçek mimarları ve sahipleri gençlerin yurtdışı tecrübesi kazanması, gezmesi ve Dünya’ya daha farklı bir pencereden bakabilmesi amacıyla kurulmuştur.  Sürekli ve birbirini takip eden faaliyetlerin aksine birbirinden farklı rotalarda yeni şehirleri ve ülkeleri sizlerle keşfetmeye meraklı iki gezginin sizlerden aldığı destekle çıktıkları serüvenin adıdır bir yandan.

Gençler Geziyor oluşumunun olmazsa olmazı güzel vakit geçirmek, katılımcıların birbirleri ile uyum içerisinde olması ve faaliyetler süresince ve sonrasında devam eden sağlam dostlukların kurulmasıdır.

Deneyimli Ekip ve Tecrübe

123 ülke 200’den fazla şehri gezmiş deneyimlemiş; çok sayıda gençlik projesini hayata geçirmiş ve iyi birer gençlik çalışanı olan Osman ile Ömer onlara her daim güç katan ve güven veren dinamik ekip üyeleri desteğiyle katılımcılarla tüm tecrübe ve deneyimlerini paylaşır ve şehri keşfetmeleri için onlara yardımcı olurlar.

Ne Yapıyoruz?

Yurtdışı deneyiminin, farklı kültürlere karşı anlayış geliştirme, kişisel gelişim ve istihdam edilebilirlik dahil bir çok pozitif etkisinin olduğu bilinmektedir. Seyahatlerimiz, sizlere hem kendinizi hem de dünyayı tanımanız için fırsatlar sunar.

Turlar Hangi Tarihlerde Gerçekleşiyor?

 

Havaların güzel, yol durumunun iyi ve gün ışığının bol olduğu yaz aylarını tercih ediyoruz. Gezerken parmak uçlarınız donmasın, yağışlar nedeniyle kapalı alanlara sığınmak zorunda kalmadığınız yüksek sezonda turlarımızı organize ediyoruz.

Kimler Katılabilir?

 

18 – 35 yaş aralığındaki öğrenci ya da çalışan gençler katılabilirler. Sözleşme aşamasına gelmiş katılımcılarımızdan ikamet belgesi ve adli sicil kaydı talep edilmektedir.

Neden Otobüsle Gidilmektedir?

 

Avrupa’da uzun süredir, Türkiye’de de bizim de aralarında olduğumuz öncü kuruluşlarca bir gece otel bir gece otobüs yolculuğu şeklinde organize edilmiş olması hem maliyetleri düşürmekte hem de uzun mesafelerin gece yolculuklarında katedilmesi sayesinde tüm gün şehirlerde gezmenizi sağlayacak bir konsept sunmaktadır. Tek seferde Avrupa’nın en güzel şehirlerini gezebileceğiniz en makul yöntemdir.

Bu Fiyata Kaliteli Hizmet Mümkün mü?

 

Gençler Geziyor kuruluş felsefesi gereği kaliteli konaklama ve ulaşım hizmetleri sağlayarak gençlere yurt dışı fırsatı sunmaktır. Kar beklentisi içerisinde değildir. Bu sebeple muadillerinin aksine kaliteden ödün vermeden (en az 3* otellerde konaklama, her gün kahvaltı, en fazla 5 yaşında otobüsler ve deneyimli bir ekip) uygun bütçelerde turlar organize edebilmektedir.

Neden Gençler Geziyor?

 

Belirtilmeyen hiç bir ücret, süpriz masraflar ile karşılaşmazsınız. Sizi daha çok para kazanma hırsıyla anlaşmalı restoranlara ya da alışveriş yerlerine götürmez. Samimi, içten, arkadaşlığa ve güzel vakit geçirmeye önem veren bir ekiptir. En büyük destekçileri daha önce turlarına katılan dostlarıdır. İnsan biriktirir…

Konuşmayı Başlat
Yardım Edebilir Miyiz?
Merhaba, Nasıl yardımcı olabiliriz?