Paris Turu ✈️ – Gençler Geziyor

Paris Turu ✈️

Home > Paris Turu ✈️

Paris Turu ✈️


790 €

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan Gidiş Dönüş Uçakla Paris Turu

Ödeme Takvimi

 

İlk Ödeme : 290 €uro (İlk Taksit, Hizmet ve Biletleme Bedeli)
İkinci Ödeme : 200 €uro ( 1 Mart 2024 tarihine kadar)
Kalan Ödeme : 300 €uro (1 Nisan 2024 tarihine kadar)

* Vize ücreti başvuru işlemi sırasında alınacaktır.

Ücrete Dahil Olanlar

 

İstanbul SG – Paris – İstanbul SG Uçak Bileti
Tur süresince Konaklamalar (4 gece)
Paris’te Havalimanı – Otel – Havalimanı Transferi
Panoramik Şehir Turları
Otel Kahvaltıları
Bagaj Hakkı
Şehir Vergileri ve Ayakbastı Ücretleri

Ücrete Dahil Olmayanlar

 

En az 1 yıl geçerli pasaport
Vize Ücreti (190 €)
Otel Kahvaltıları Dışında Yeme – İçme ve Kişisel Harcamalarınız
Müze vb. giriş ücretleri
Yurtdışı Çıkış Harcı (150 tl)
Toplu taşıma kullanımlarınız
Seyahat Sağlık Sigortası (10 €) (Vize gereksinimi olmayanlar için)
Bahşişler (Kişi Başı 10 €)

İptal İade Koşulları

 

İade Alınamayan Ücretler
– Hizmet ve Biletleme Ücreti (90 €) iade edilmez.
– Tur Hareket tarihinden 30 günden az bir süre kalmış ise fesih (iptal) taleplerinde üçüncü kişilere yapılmış ve iade alınamayan ödemeler ile harçlar nedeni ile 490 €’luk tur ücreti iade edilmez.
– Vize Başvurusu Yapılmış ise Vize ücreti (190 €) iade edilmez.

İade Alınabilen Ücretler
– Tur başlangıç tarihinden önceki 30 – 90 gün ve fazlası fesih (iptal) bildirimlerinde kesinti yapılmadan yatırılan tur ücreti iade edilir
Katılımcı vize alamaz ise ve/veya biletleme (uçak) yapılmış ise havayolu firması tarafından yapılan kesintiler düşülerek yatırılan tur ücreti iade edilir.

* Kredi Kartı ile ödeme yapılmış ise kart komisyon ücreti kesilerek tur bedeli iade edilir.
* Tur iade ödemelerinde, ödeme yapılan para birimi dikkate alınır. İadelerde banka havale/eft ücretleri iade edilenden kesilir.

Özetle tur tarihinden önceki son 30 güne kadar koşulsuz iade hakkınız bulunmaktadır. Ancak hiçbir suretle hizmet ve biletleme ücreti (90 €) ile vize işlemi başlatıldı ise vize ücreti (190 €) ve havayolu firması tarafından yapılan kesintiler iade edilmez.

İndirimler

 

Erken Kayıt İndirimi: 1 Mart 2024 tarihinden önce kaydını gerçekleştiren katılımcılara 100 € erken kayıt indirimi uygulanır. Bu tura 890 € yerine 790 €’ya katılabilirsiniz.

Ek Turlar (Tercihe Bağlı)

 

Zorunlu hiç bir ekstra tur bulunmamaktadır. Dileyen katılımcılar Disneyland ve/veya Louvre Müzesini ziyaret etmek isterler ise biletleme işleminde ekibimiz yardımcı olacaktır.

Konaklamalar

 

Konaklamalar 3* otellerde iki kişilik odalarda kahvaltı dahil olarak gerçekleştirilecektir. Tek kişilik odada kalmak isteyenler için fiyat farkı 200-220 € arasında olacaktır.

Ek Koşullar

 

Raeda Tur; hava yolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, Hava Yoluyla Taşımacılığa İlişkin 28.09.1955 Lahey protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir. Hava yolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan Raeda Tur sorumlu tutulamaz. Raeda Tur, zorlayıcı nedenlerin bulunması halinde; tur güzergahını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar. Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün gerçekleştirilebilir. Uçaklı turlara katılan kişiler için yapılması gereken check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçuş öncesinde havalimanlarında ilgili hava yolu kontuarlarında ya da online olarak hava yolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alandaki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler kişiler tarafından takip edilmelidir. Tura katılım için Raeda Tur tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havaalanında hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptırmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında yaptıran ancak uçağa binmeyen kişilerin uçuşu gerçekleştirememelerinden Raeda Tur sorumlu değildir. Uçağı kaçıran kişilerin tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir. Programlarda belirtilen geziler zorlayıcı nedenlerin varlığı halinde, belirtilen gün ya da günler dışında başka bir gün yapılabilir. Programa dahil olarak belirtilen öğünlerin servisleri gerekli görüldüğü durumlarda veya uçuş saatlerindeki değişiklikler nedeni ile acentenin belirlediği yerlerde verilebilir. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar (varsa), içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. Ekstra tur fiyatları, içerik ve katılımcı sayısına göre değişiklik gösterebilir. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, veya hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Raeda Tur sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

Turlarımız

Ayrancı Mahallesi Reşat Nuri Caddesi No: 15/C Çankaya / Ankara
adresinde faaliyet gösteren
TÜRSAB Üyesi Raeda Tur Seyahat Acentemiz
güvencesiyle gerçekleştirilmektedir.

Tur Programı

Uçuş Programı

01/05/2024 Çar  PC1133 İstanbul SAW – Paris Orly   10:25 13:15
05/05/2024 Paz  PC1134 Paris Orly – İstanbul SAW    14:20 18:45

1 - 5 Mayıs 2024 (4 Gece 5 Gün)

 

1 Mayıs 2024, Çarşamba

Uçuştan en az 2 saat önce İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde buluşma sonrası gümrük ve pasaport işlemlerinin ardından 10.25’te Pegasus Havayolları ile Paris’e hareket

13.15’te Paris’e varış pasaport kontrolü ve bagaj işlemlerinin tamamlanmasının ardından otele hareket. Otelde Dinlenme

16.30 Otelden Hareket ve Akşam Turu & Dinlenme

2 Mayıs 2024, Perşembe

Otelde Kahvaltı, Tüm Gün Paris Turu (Lüksemburg Bahçeleri, Pantheon, St Michael Çeçmesi, Shakespeare & Company Kitabevi, Notre Dame Kilisesi, Ressamlar Tepesi, Sacré-Cœur Bazilikası)

3 Mayıs 2024, Cuma

Otelde Kahvaltı, Yarım Gün Paris Turu (Zafer Takı, Şanzelize Caddesi, Tuileries Bahçesi, Concorde Meydanı) Sonrasında Louvre Müzesi veya Serbest Zaman

4 Mayıs 2024, Cumartesi

Otelde Kahvaltı Tüm Gün Serbest Zaman (Müze veya Disneyland)

 5 Mayıs 2024, Pazar

Otelde Kahvaltı sonrası 11.00’da otelden Havalimanına hareket, chekin, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından 14.20’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına hareket. 18.45’te İstanbul’a varış.

Konuşmayı Başlat
Yardım Edebilir Miyiz?
Merhaba, Nasıl yardımcı olabiliriz?